Ewa Jarosz zarządzająca agencją New Look wśród stu najlepszych kobiet biznesu

December 19, 2017

Ewa Jarosz, prezes zarządu agencji reklamowej New Look Advesrtising, dzięki wynikom spółki znalazła się w gronie stu najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce.

Coroczny ranking „100 Kobiet Biznesu” przygotowywany jest przez redakcję dziennika „Puls Biznesu” i wywiadownię gospodarczą Bisnode Polska, a wśród laureatek znalazły się kobiety reprezentujące różne branże, prowadzące zarówno własną działalność, jak też stojące na czele dużych korporacji, które dzięki ambicji, kompetencjom, wytrwałości i ciężkiej pracy osiągają sukcesy.
Sukces prezes Ewy Jarosz, zbiegł się w czasie z jubileuszem 15-lecia New Look Advertising, uświetniony urodzinową imprezą w The Tides,  podczas której spotkali się klienci, pracownicy i przyjaciele agencji.
New Look Advertising została założona w 2002 r. przez Ewę Jarosz i Marka Kociszewskiego, obecnie specjalizuje się także w event marketingu. Firma zrealizowała projekty i kampanie L’Oreal, Huawei, Orange, Geberit, Toyota, Visa, Reebok, PKP IC.
Wręczenie tytułu miało miejsce podczas gali, która odbyła się 13 grudnia w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie

Up