Incentive travels

Incentive travel, ale co dokładnie on oznacza?

Jest to forma wyjazdu firmowego, mająca charakter motywacyjny dla zespołu. Jest to też super forma integracji ze współpracownikami czy partnerami biznesowymi, pozwala na zbudowanie silnych więzi oraz poznanie się bliżej każdej z osób wyjazdu. Firma organizując tego typu wyjazd, nagradza pracowników za wysiłek, który wkładają w rozwój firmy.

Wyjazdy tego typu planowane są w taki sposób, aby zapewnić jak najwięcej atrakcji oraz odwiedzić jak najwięcej ciekawych miejsc, przez co zapadają głęboko w pamięci uczestników
i motywują do dalszej pracy, aby ponownie zaowocowała ona zaproszeniem na kolejny wyjazd.

Co gwarantuje sukces wyjazdów
motywacyjnych?

Sukces wyjazdów firmowych zależy od bardzo wielu czynników takich jak ciekawa lokalizacja, hotel z profesjonalną obsługa i komfortowymi warunkami, niestandardowe atrakcje. Trzeba pamiętać o najwyższych środkach bezpieczeństwa, zadbać o przewodników, ubezpieczenie oraz transporty.

Ze względu na swoją złożona formę, tego typu projekty niosą za sobą ryzyko nieplanowanych
wydarzeń. Organizując wyjazdy firmowe z nami, nie musisz się o nic martwić, nasi specjaliści
osobiście koordynują wyjazd na miejscu, aby w razie potrzeby działać tu i teraz, tak byś Ty mógł spokojnie pić kawę i korzystać z wyjazdu.

FAQ

Czy wasza agencja zajmuje się kompleksową organizacją wyjazdów motywacyjnych dla firm?

Zajmujemy się wszystkim, zaczynając od przesłanego briefu z zapytaniem na nasza skrzynkę mailową Niezależnie, czy jest to wyjazd w Polsce czy w najróżniejsze zakątki świata, zapewniamy transporty loty, transfery, przewodników, niezapomniane atrakcje, piękne hotele dostosowane do preferencji Klienta. Dbamy o wszystkie środki bezpieczeństwa, aby każdy wyjazd być niezapomnianym doświadczeniem.

Cechą, która Nas wyróżnia jest fakt, że podczas każdego wyjazdu są obecni koordynatorzy, tak aby mieli wszystko pod kontrolą i abyś Ty mógł razem z innymi doświadczać, nie zajmując sobie głowy sprawami organizacyjnymi – od tego jesteśmy my!

Z jakim wyprzedzeniem należy planować wyjazdy zagraniczne?

Czas planowania i organizacji wyjazdu zależy od skali wydarzenia i szczegółów programu. Pracujemy z klientem, aby dostosować harmonogram do jego potrzeb
i oczekiwań.

W przypadku wyjazdów zagranicznych, im szybciej zaczniemy, tym lepiej Tutaj kluczowa jest rezerwacja lotów i miejsc w hotelach z odpowiednim wyprzedzeniem, co pozwala uniknąć późniejszych wzrostów cen, kiedy termin jest coraz bliższy. Kiedy mamy kupione loty i hotel, wtedy na spokojnie możemy planować atrakcje, wybierać najlepsze restauracje w regionie i rezerwować transporty.

Jakie korzyści przynosi organizacja wyjazdów integracyjnych dla firm?

Wyjazdy integracyjne pozwalają na budowanie silnych relacji w zespole, zwiększają motywację pracowników, poprawiają komunikację oraz przyczyniają się do tworzenia pozytywnej atmosfery w miejscu pracy.

Do góry